Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

62 / 100

Avcılar Kombi Servisi…Sektörde 15 yıllık bir bilgi birikimi ve deneyimle yola çıkan ekibimizle birlikte, 2017 yılında Devrim Soğutma teknik servisimizi kurdur. İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde gelen taleplere cevap verebilmek adına birçok ilçe ve mahallede sizlere hizmet vermekteyiz. Avcılar kombi servisi olarak Avcılar’ın çeşitli mahallelerinde siz İstanbullulara güvenilir ve kaliteli hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ve teknikerlerimizle kombi arıza, onarım ve bakım hizmetini adresinizde hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile kendimizi daha da geliştirerek kısa bir süre içinde emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Kombiler, evimizde başta ısınma olmak üzere sıcak su ve ocaklarda kullanımı açısından birçok ihtiyacımızı karşılayan aletlerdir. Kombinin en ufak bir arızasında çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ama artık bunu dert etmenize gerek yok teknik servisimiz deneyimli ekibiyle 7/24 sizlere adresinizde hizmet vermektedir.

Avcılar Teknik Servis

İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veren teknik servisimiz hizmet ağını günden güne genişletmektedir. Avcılar kombi servis siz değerli müşterilerimizden gelen taleplere hemen cevap vermektedir. Servisimize web sitemiz üzerinden kombi servis formunu doldurarak ya da servisimize ait olan telefon numaraları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Operatörlerimiz sizlerden gelen talepleri değerlendirerek lokasyonunuza en yakın saha ekiplerine iletirler. Saha ekiplerimiz sizlerin iletişim numarasından iletişim kurarak evde olduğunuz bir ana randevu verirler. Teknik servisimiz kombi onarım için randevu saatinde vermiş olduğunuz adrese gelirler. Teknik ekibimiz, öncelikle sizin şikâyetinizi dinler ve daha sonra ön kontrollerini yaparlar. Kombi üzerinde parça değişimi gerekiyorsa, parça değişimini yaparlar. Parça değişimlerinde yan sanayi ya da çıkma parça kullanılmaz. Tamamen orijinal yedek parça kullanılır. Parça değişimlerinde 1 yıl servis garantimiz bulunmaktadır.

Kombilerin periyodik olarak bakımlarının ve petek temizliğinin yapılması gerekir. Kombi bakım konusunda uzman personelimiz kombi temizliğini ve petek temizliğini yaparlar. Petek temizliği, temizleme makinesi ve kimyasal sayesinde yapılır. Kullanılan kimyasal peteklerinizin içinde oluşan kireç ve pislikleri temizleyerek, peteklerinizden daha fazla randıman almanızı sağlar. Bu durum aynı zamanda aylık faturalarınıza da yansır.

Avcılar Kombi Servis İletişim

Avcılar bölgesinde çeşitli mahallelere hizmet götüren teknik servisimiz, kombi tamiri ve bakımı konusunda yetkin personellerle hizmet vermektedir. Avcılar kombi servis telefon numaralarından ya da web sitemiz üzerinde servisimize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydınız en kısa sürede alınarak ilgili saha personellerine iletilir ve en geç 24 saat içinde teknik ekibimiz adresinize intikal eder. Avcılar’ın çeşitli mahallerine de hizmet veren teknik servisimizin hizmet verdiği mahalleler aşağıdaki gibidir.

Bir yanıt yazın