Arnavutköy Arçelik Klima Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

68 / 100

Bağcılar Kombi Servisi Sizlerden aldığımız güçle çıktığımız bu yolda, sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti verebilmek adına teknik kadromuzla birlikte 2017 yılında kurduğumuz teknik servisimiz sağladığımız müşteri memnuniyeti ile çok kısa bir sürede büyük başarılara imza atmıştır. Sürekli gelişen hizmet ağımızla Bağcılar kombi servisi olarak kombinizin tüm ihtiyaçlarını büyük bir titizlikle karşılamaktayız. Kombi servisinde hizmet çok önemli bir konudur. Piyasada bulunan birçok kombi servisi kaliteden uzak hizmet vermektedir. Devrim Soğutma Sistemleri olarak piyasada vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ile adımızdan söz ettirmekteyiz. Piyasada henüz yeni bir firma olmamıza rağmen, uzun yıllar bu piyasada hizmet vermiş teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü sorununa çözüm odaklı yaklaşmaktayız. Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel bir ekipten oluşmuştur.

Teknik Servis

Kombi servislerinin sunmuş olduğu hizmetlerin başında ve en önemlisi kombi bakım hizmetidir. Bağcılar kombi servisi olarak kombi bakımınızı büyük bir titizlikle yapmaktayız.  Günümüzde kombiler neredeyse evimizin en önemli cihazları olmuştur. Isınma ihtiyacının yanı sıra, sıcak su ve ocak kullanımı gibi nedenlerden dolayı kombi bakımı olmazsa olmazlardandır. Kombilerin arıza yapmadan çalışmasının yanı sıra, verimli bir şekilde çalışması ve enerji tasarrufu yapması da önemli konulardan biridir. Periyodik olarak yapılan kombi bakımları sayesinde kombilerinizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Aksi taktirde kombinizden verim alamayacağınız gibi daha sık arızalanmasına da neden olabilir. Kombi bakımı sırasında cihazın genel temizliği, peteklerin temizliği, filtrelerin değişimi, gaz ve su basıncının ayarlamaları yapılacağı için kombiniz uzun yıllar güvenle sizlere hizmet edecektir.

Kombi onarım hizmeti de kombi servislerinin vermiş olduğu hizmetlerden biridir. İstanbul piyasasında birçok kombi servisi bulunmaktadır. Servisimiz vermiş olduğu hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bu servislerin arasından sıyrılmayı başarmıştır. Piyasada birçok marka ve modelde kombi cihazı bulunmaktadır. Genellikle çalışma prensipleri aynı olsa da marka ve modellerin arasında farklılıklar bulunmaktadır. Hatta sürekli gelişen teknoloji ile yeni modellerde cihazlar da piyasaya çıkmaktadır. Teknik servisimiz yeni çıkan modelleri takip ederek, teknik personelimize yeni modeller hakkında güncel eğitimler vermektedir. Kombi arıza nedeniyle adresinize gelen teknisyenlerimiz öncelikle arıza tespiti yapmaktadırlar. Daha sonra sizin vereceğiniz onay ile kombinizin tamirini yapmaktadırlar.

Bağcılar Kombi Servisi İletişim

Kombi arızaları ihmale gelmeyecek arızalardır. Kombi arızası nedeniyle servisimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bağcılar kombi servisi iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir ya da internet sitemiz üzerinden servis kayıt formunu doldurarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Telefonu kapattığımız andan itibaren 24 saat içinde adresinizde kombinize müdahale ederiz. Yapılan ön kontrollerin ardından parça değişimi gerekiyorsa orijinal yedek parça kullanarak parça değişimini gerçekleştiririz.

Bir yanıt yazın