devrimslider3

Devrim Soğutma Klima Arıza Montaj Servis Hizmetleri

Devrim Soğutma Klima Arıza Montaj Servis Hizmetleri

Beyaz Eşya Arızaları Nedir?
Beyaz Eşya Arızaları Nedir?

Devrim Soğutma Klima Arıza Montaj Servis Hizmetleri, güler yüzlü hizmeti ve sunduğu olanaklar ile yanınızda. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan servis ihtiyaçlarına en iyi şekilde yetişen Devrim Soğutma, 12 yılın verdiği tecrübe ile müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Bir telefon kadar yakın olarak dürüst ve kaliteli hizmeti bir arada barındırıyor.

Ülkemizde yer alan birçok marka ve modelde klima ve kombi bizim tarafımızdan onarım, bakım, satış ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak sorunsuz ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde sağlamak için Devrim Soğutma birçok uzman personel yetiştirerek sektörde yer edinmelerini sağlamıştır.

Özellikle teknik servis konusunda deneyimli olan personelimiz, en iyi şekilde çalışma prensibine sahip olarak, son model ve son teknoloji aletleri kullanarak cihazlarınıza müdahalede bulunmaktadır.

Devrim Soğutma Klima

Klima gibi hassas bir alet için de gerekli bakım ve onarımlar, bununla birlikte kombi gibi kompleks cihazların da bakımları ve onarımları titizlikle yapılmaktadır.

Titiz yapılmayan hiçbir beyaz eşya onarımı randıman vermediğinden, dikkatli ve özenli davranmak prensibimizdir. Sadece tek bir telefon aramasıyla bizlere ulaşabilir ve bu prensibi deneyimleyebilirsiniz.

Sektörde Bakırköy, Zeytinburnu ve Fatih’te hizmet veren Devrim Soğutma, bu ilçelerde müsait olunan bir zaman dilimini sizlere göre ayarlıyor.

Böylelikle bizi aradığınız zaman size müsaitlik durumunuzu soruyor ve ona göre uzman ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Genel anlamda sorunsuz ve deneyim sahibi bir üslupla sorunları yerinde tespit ediyor ve herhangi bir kaza riskine karşı gereken güvenlik önlemlerini sağlıyoruz.

Özellikle İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliklerine uygun bir biçimde çalışarak, ekip arkadaşlarımıza İSG standartlarını ve eğitimlerini uyguluyoruz. Klima ve kombi gibi titizlikle incelenmediği sürece tehlike arz edebilecek beyaz eşya türlerine gereken öncelik titizlikle veriliyor.

Devrim Soğutma Kombi

Beyaz eşya sektöründeki pek çok marka ve modele verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde markanın belirlediği standartlar ve prosedürler doğrultusunda da sunuyoruz.

Bir yandan bu işlemleri yaparken de evin güvenliğini sağlamaya dikkat ediyor, oturma ve çalışma alanlarınızda elektrik, doğalgaz ve su kesintilerini ilk başta yaparak önlemleri alıyoruz.

Son yıllarda artan enerji talebi ve kullanım miktarının getirdiği bir beyaz eşya talebi vardır. Bu talebin yükselmesi sebebiyle teknik servisler olarak düzenleme ve pek çok kurala tabi olunmaktadır. Devrim Soğutma olarak tüm işlemlerimiz yönetmeliklere uygun bir şekilde yapılır. Böylece amatörce bir işleme kalkışılmaz, maddi veya manevi zararlar kesinlikle verilmez.

Teknik servislere yapılan düzenlemeler ve yönetmelik değişiklikleri sıklıkla takip edilir. Beyaz eşya sektöründeki düzenlemeler de aynı şekilde takip edilmektedir.

Klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve kombi gibi eşyalarınız güven içerisinde tamir edilir. Devrim Soğutma sistemlerinin genel olarak vizyonu, müşteri memnuniyetini canlı tutarak tüm eşya türlerinde hizmet vermektir. Kombi ve klima özelinde tüm ekiplerimizi en iyi şekilde eğitmek ve kaliteli hizmet sunmasını sağlıyoruz.

 

 

Bir cevap yazın