Zeytinburnu Vestel Klima Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi İşinde gücünde olan, çalışan müşterilerimizi de unutmadık ve Cumartesi – Pazar Günleri de kombi servisi hizmet vermekteyiz. İstanbul Kombi Yetkili Servisi olarak; kombi onarım , kombi bakım ve petek temizleme işlemlernde %30’a varan indirimlerle güvenceli işçilik hizmeti veriyoruz. İstanbul Kombi Yetkili Servisi olarak; Özellikle bu covid-19 sürecinde kombi ve petek bakımlarınızı yaptırmanızı, inflüanza ile beraber çok daha süratli sunulan covid-19 virüsüne karşı sevdiklerinizle sıcakcık evinizde güvende olmanızı çok istiyoruz.

Kombi Servisi

Ülkemizin bütün kamu ve kuruluşları Yeni Tip Koronavirüs’e karşı dünyaya misal bir şekilde mücadele etmektedir. Vatandaşlarımızın bu husustaki farkındalığının yükselmesi daha aktif bir mücadele sağlayacaktır. Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini muhtemel olduğunca kısmak ehemmiyet arz etmektedir. Bu doğrultuda, İstanbul Tekniki Servisi olarak lüzumlu bütün önlemlerimizi almış durumdayız. Uzman teknik ekibimiz herşeyden evvela siz kıymetli müşterilerimizin sağlığını düşündüğü için lüzumlu bütün önlemleri alarak evinize konuk olacaktır. Kombi Servisi , Kombi Tamiri , Kombi Bakımı , Petek Temizleme gibi hizmetlerimize devam ediyoruz. Ekibimiz prosedür evveli ve prosedür ardından bütün rutinlere uyarak yalıtılmış edilmiş bir şekilde çalışmaktadır. Lütfen sizler de muhtemel olarak dışarı çıkmayın ve sevdiklerinizi riske atmayın.

Kombi Tamir

Hayatın eve sığacağını biliyoruz ve daima beraber yeneceğimize içten inanıyoruz. Tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahip tam donanımlı yetkin ekibimizle hasar teşhis sırasında yerinde tamirat olanağı sunuyoruz. Kombi tamiri ve bakım hizmeti bizim işimiz. İstanbul Teknik Servisi olarak asgari bedel azami hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Hakkmızdan çoğunu talep etmiyoruz, müşterilerizi zor halde bırakmıyoruz. Kombi onarım , bakım, tamirat ve montaj işlemlerini yaptıktan sonra işi şansa bırakmıyoruz. Yapılan Tüm işçiliği denetim edip güvence veriyoruz. Bu yüzden en güvenilen teknik servisi biziz. Teknik Hizmeti Verdiğimiz İlçeler Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler Teknik Servis  Hizmeti Verdiğimiz Markalar İstanbul Avrupa yakasında kombi onarım , bakım , petek temizleme ve teknik  servis hizmetlerini vermekteyiz. Şehrimizin dinamikliğini ve süratli yaşamını bildiğimiz için Haftaiçi ve haftasonu 7/24 Tüm İstanbul Avrupa ilçelerine gene tıpkı gün Kombi Servisi ve  Tamiri hizmeti veriyoruz.

 

Profesiyonel ve yetkin kadroumuzla kombi servis , kombi bakımı , kombi tamiri ve petek temizleme hizmetlerini nitelikli ve parça güvenceli işçiliğimizle 7/24 sunuyoruz. İstanbul Kombi Yetkili Servisi Kombi Tamir, Bakım, Onarım ve Montaj Hizmetleri Kombi bakımında maaş %30 enerji tasarufu sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Teknisyenlerimiz cumartesi ve piyasa günleri de kombi servisi için görevdedir. Müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutan İstanbul Kombi Yetkili Servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize daha süratli ve nitelikli hizmet vermek için bize Acil Kombici ve WhatsApp hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde arızlanan, bozulan kombi, çok üzücü oluyor.

Kombi Onarım

Bunun bilinciden olarak hafta sonu dahil 7/24 servis talebinizi alıyoruz. İstanbul Kombi Yetkili Servis olarak her marka kombi arızlarına nitelikli, güvenilen süratli ve mutlak çözümler sunuyoruz. Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de girmek üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını prensip edinerek kombi tamiri , kombi bakımı ve petek temizleme başta olmak suretiyle pekçok teknik servisi pazarında hizmet vermektedir. Kombi Bakımının Önemi, Olası ve meydana gelebilecek Petek temizleme ardından peteklerinizin ısınması maksimuma ulaşır. Ayrıca kombi ve peteklerde meydana gelen aşındırma sebebi ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. Servis arzunuz alındıktan sonra gün içinde hizmet vermekteyiz. Kaliteli yedek parça ile kombinizin ömrünü uzatıyoruz.

Bir yanıt yazın