Klima Servis İstanbul

Arnavutköy Kombi Servisi

68 / 100

Arnavutköy Kombi Servisi…Sektörün önde gelen teknik servislerinden biri olan Devrim Soğutma, 2017 yılında sektöre giriş yapmış bir firmadır. Her ne kadar 2017 yılında sektöre adım atan bir firma olsa da sektörde 15 yıllık bir deneyime sahip olan bir ekip tarafından kurulmuştur. Arnavutköy kombi servisi siz değerli müşterilerimize en iyi servis hizmetini sunmak için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Konusunda uzman teknisyenlerden oluşan ekibimiz yedek parça değişimlerini sizlere sormadan asla gerçekleştirmez. Sizin onayınız dahilinde gerçekleştirilen yedek parça değişimi tamamen orijinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Yedek parçası değişen kombiniz aynı performansla çalışmaya devam etmektedir. Kombi arıza hizmetimizi adresinizde vermekteyiz.

Arnavutköy Teknik Servis

Teknik servisimiz, her marka ve modeldeki kombinizin arıza, bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Profesyonel bir ekip ile hizmet veren Arnavutköy kombi servisi, sorunlarınıza 7 gün 24 saat çözüm üretmektedir. Teknolojik gelişmeler ışığında sürekli yeni kombi modelleri piyasaya çıkmaktadır. Deneyimli teknik personelimiz tüm yeni çıkan modeller hakkında gerekli eğitimleri alarak sizlere servis hizmeti sunmaktadırlar. Servisimize iletişim kanallarımız üzerinden ulaştığınızda, en geç 24 saat içerisinde size geri dönüş yaparız. Saha ekibimiz sizinle telefonla iletişime geçerek randevu alır ve randevu verdiğimiz saatte ekibimiz adresinizde olur. Kombi onarım hizmetleri sırasında yedek parça değişimi gerekiyorsa, sizin onayınızla yedek parça değişimini gerçekleştirirler. Teknik servisimizden aldığınız servis hizmeti, firmamızın 1 yıl boyunca garantisi altındadır.

Kış aylarına girerken kombilerinize bakım yaptırmanız durumunda, kombini kış boyunca en yüksek performansta çalışır ve yakıt tasarrufu yapmanıza neden olur. Firmamız kombi bakım hizmetini alanında uzman teknisyen kadrosu ile güvenilir ve titiz bir şekilde yapmaktadır. Kombi bakımı sırasında, kombinizin yanma bölümünde oluşan pislikler temizlenir. Baca bağlantı bölmeleri ve kombinizin görünen ve görünmeyen yerlerindeki toz ve pislikler temizlenir. Bakım işlemi tamamlandığında gerekli son kontroller yapılarak kombiniz çalışır durumda size teslim edilir.

Arnavutköy Kombi Servisi İletişim Bilgileri

Evinizin ısınma sistemindeki en önemli yapı taşlarından biri olan kombinizde herhangi bir arıza yaşadığınız taktirde, Arnavutköy kombi servisi uzman personeli ile en kısa sürede adresinize gelerek size hizmet vermektedir. Servisimize, web sitemiz üzerinde bulunan “kombi servis formu”  ile ulaşabileceğiniz gibi telefon numaralarımızla ve WhatsApp iletişim hattından da ulaşarak randevu alabilirsiniz. Operatörlerimiz adres bilgilerinizi saha personelimiz ile paylaşarak en kısa sürede teknik servisimizin adresinize ulaşmasını sağlarlar. İstanbul gibi kalabalık bir şehrin birçok ilçesine hizmet götüren servisimiz aynı zamanda Arnavutköy’ün çeşitli mahallelerine de hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın