Sultangazi Arçelik Klima Servisi

Sultangazi Arçelik Klima Servisi

62 / 100

Sultangazi Arçelik Klima Servisi, Servisimiz İstanbul Sultangazi ilçesine ve bu ilçenin bütün mahallelerine hizmet vermektedir. Arçelik markalı klimalar ekiplerimizce profesyonel olarak tamir edilmekte, tüm arızaları tespit edilerek kısa zamanda giderilmektedir. İstanbul Sultangazi ’de yaşayan kişilerin ekiplerimizle sitemiz aracılığıyla iletişim kurmaları yeterli olacaktır. Tüm bakım, onarım ve tadilat işlemleri büyük bir titizlik içerisinde tamamlanmaktadır. Sultangazi ’de ikamet etmekte olan bütün Arçelik markalı klima sahipleri bizlerle görüşebilir, detayları öğrenebilirler. Bu arada Sultangazi Arçelik klima servisi arıza için kayıt oluşturabilir, ekiplerimizin sizle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Klima Servisi Hizmetleri

Klima genellikle dikkatli bir şekilde temizliği ve tamiratı yapılması gereken bir cihazdır. Bu noktada birçok unsura dikkat etmek gerekmektedir. Ekibimiz, uzun süreden bu yana bu işin içerisindedir. Ayrıca yıllardan beri Arçelik markasına ait olan klimaların bakım, onarım ve temizlikleri yapılmaktadır. Dolayısıyla herhangi bir problem ortaya çıkmadan Arçelik klimaların tamiri ve bakımı ekibimiz eliyle gerçekleşmektedir. Siz de Arçelik klima servisi bakım için şirketimizle görüşüp detay alabilirsiniz. Bu arada klima tamirinde parça garantisi mevcut olup tekrardan aynı arıza yaşanması durumunda müşterilerimiz bir bedel ödemeyeceklerdir.

Klima Servisi Garanti Koşulları

Garanti koşulları genellikle çok fazla sorulmaktadır. Ekibimiz, İstanbul Sultangazi ilçesinde yaşayan müşterilerimizin hizmetindedir. Arçelik markalı klimalar tamamen uygun fiyatlarla tamir edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Ayrıca tamir için götürülen klima işlem tamamlanır tamamlanmaz getirilmekte ve montajı yapılmaktadır. Bunun haricinde müşterilerimizin ek bir ücret ödemelerine de gerek olmamaktadır. Tabii ki bunlar haricinde her tamirin ardından müşterilerimize parça garantisi verdiğimizi de aktarmalıyız. Kısacası değişen parçada aynı arızanın oluşması halinde ücret ödenmeyecek ve ekibimiz tekrardan tamiratı sağlayacaktır. Bu bağlamda profesyonel ekibimizin garanti sunduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Dilerseniz devrimsogutma.com adresindeki İletişim Talep Formu ‘na problem yaşadığınız cihaza dair bilgi verebilir, ekiplerimizin sizlerle vakit kaybetmeden temasa geçmesini sağlayabilirsiniz. Arçelik klima servisi onarım hakkında tüm detaylar ve geri kalan ayrıntılar için ekibimize soru yöneltebileceğinizi de aktaralım.

Kaynak: Bakırköy Klima Servisi

Bir yanıt yazın