Klima Servis İstanbul

Klima Servis İstanbul

Klima Servis İstanbul Her türlü klima montaj demontaj bakım kombi bakım onarım arıza elektirik su bakım onarım arıza her marka beyaz eşya arıza bakım elektirik tesisat 23 yıllık deneyimle yapıyoruz. Tamamiyle müşteri memnuniyeti önemli olmak üzere kaliteli ve uygun servis ile sizlere değer ve önem vererek işler yapilmaktadir Yılların Vermiş olduğu Tecrübeler Doğrultusunda, Klima bakım,Onarım,Arıza, Montaj,Demontaj çalışmaları,Kaliteli İşçilik Ve Uygun Fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize Hizmet Vermekten Gurur duyarız.

Klima Servis İstanbul

İstanbul ve ilçelerini kapsayan tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti her zaman… Önceliğimiz her zaman güven vermek işi yapmak kadar yaptığın işin arkasında durmakda önemlidir Biz yaptığımız işin her zaman arkasındayız Kimsenin hakkına girmeden işimizi temiz yapmak önceliğimizdir 2011 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermekteyim ısıtma soğutma sistemleri klima kombi bakım onarım alım.satim bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkürler . Tüm klima işlemlerinizde yardımcı olmak isteriz. İstanbul Klima Servisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

teknik servis

7 / 24 Acil Klima Hizmeti İstanbul Klima Servisi Kurumsal Garantili 7 / 24 Acil Klima Hizmeti İstanbul Klima Servisi İstanbul Geneli Klima Bakımı ,Tamiri ,Bakımı , Montajı, Satışı Kurumsal ve Garantili Servis Vrf Sistemler Kaset Tipi Klimalar Duvar Tipi Klimalar Salon Tipi Klimalar Kanallı Klimalar Ücretsiz Keşif Biz Kimiz !! İstanbul klima servisi Vrf sistemlerin montajı bakımını tamirini yapıyor bakım teklifleriyle üst düzey hizmet sağlıyor. Duvar tipi , salon tipi , kaset tipi , kanallı ( kaset tipi ) , Chiller , ısı pompası , Vrf , Vrs , Vrv ve Merkezi sistem olan klimaların Bakımı , Montajı , Tamiri (onarımı), Satış , ikinci el (2.el) Klima Satışı gibi işlemleri yapan firmamız sizlere kurumsal hizmet sağlamaktadır. Garantili İşlem yapan firmamız parçalara 1 yıl garanti olanağı sunmaktadır. Etiketler Klima Servisi İstanbul’un her ilçesine Klima ve Kombi servisi olarak günün her saati sizlere teknik destek hizmeti sunmaktadır.

Klima Servis İstanbul Tamir

İstanbul Klima Servisim kombi bakımı kış ayları gelmeden, yani eylül ve ekim aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. Klimanızın sağlıksız koşullarından sizi kurtaracak, mevsim geçişlerini atlatmanızı … İstanbul Chiller Servisi Çiller( chiller)  soğutma sistemi hava akışkanı sıkıştırma yöntemi su döngüsü hava döngüsüyle birleşip soğutucu akışkanla ısının artırılma ve soğutma yöntemi ısı eşanjörü gereklidir.çok kuvvetli olan bu cihazlar … Pandemi Kuralları Klima Servisi Hizmetlerimiz Klima servisi ekiplerimiz siz müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız Covid-19 sürecinde özellikle klima bakımlarının temizliğine ve hijyen kurallarına uygun şekilde bakım yapılmasına çok önem vermektedir.

Klima Servis İstanbul Bakım

Klimanızın bakımı sağlıklı bir şekilde yapıldıktan sonra klimanızın gaz kontrolü de yapılmaktadır. Eğer gaz eksiği var ise uzman ekiplerimiz bilgi verir ve duruma göre klimanızın çalışması için gaz dolumu hassas teraziler ile ölçülerek fabrika ayarında klimanıza gaz dolumunu gerçekleştirirler. Klima satın alırken ısıtmak veya soğutmak istediğiniz ortamın genişliğine uygun bir model olması şarttır. Ortama yetersiz gelen veya gerektiğinden fazla güce sahip klimalar enerji tüketiminizi arttırır. Bu durum ise faturanıza olumsuz yansır ve klimanızdan iyi bir verim alamazsınız.

Klima Servis İstanbul Onarım

Ortama göre küçük BTU’lu klima alındığı takdirde odayı istenilen sıcaklığa ulaştıramaz ve klimanız sürekli kendisini zorlayarak çalışır. Her marka ve model için ya da garanti süresi dolan kombi ve klimalar için tamir işlemleri gerçekleştiren firmamız, ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Uzman teknik personellerimizle beraber garantili hizmet sunarken aynı zamanda klima tamiri sürecini de birlikte yönetiyoruz.

Kaynak : Fatih Klima Servisi

Bir cevap yazın