Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi

65 / 100

Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Türkiye’de Arçelik ‘in klimalarını tamir edecek ya da bakımı yapacak pek fazla servis bulunmamaktadır. Tabii ki hizmet veren servislerin büyük bir bölümü de Arçelik dahil onlarca firmaya bakmaktadırlar. Bu durum hem Arçelik ürünlerinin layıkıyla tamir edilmesinin önünü tıkamakta hem de işlemlerin gecikmesine yol açmaktadır. Firmamız, Gaziosmanpaşa Arçelik klima servisi arıza hizmetleri olarak faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Arçelik klimaların bütün bakımları, temizlikleri ve onarımları da yapılmaktadır. Dolayısıyla istediğiniz zaman firmamızı tercih edebilir ve Gaziosmanpaşa’ya verdiğimiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi Ücretleri

Klimaların bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmalıdır. Firmamız, bu işlemleri aksatmadan uygulamakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bütün müşterilerimiz 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilmekte, Arçelik marka klimaları ile alakalı her türlü soruyu yöneltip problemlerinin çözümünü sağlayabilmektedirler. Ekiplerimiz Gaziosmanpaşa Arçelik klima servisi bakım ve onarım faaliyetlerini kesintisiz biçimde yürütmekte olup, müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Yani servisimiz makul ücretlerle klimanızı onarmakta ve bakımını sağlamaktadır. Bu hususta kullanıcılar bilgilendirilmekte ve klimanın hangi fiyatlara yapılacağı haberdar edilmektedir. Böylelikle müşterilerin beklemedikleri bir fiyat ortaya çıkmamakta ve tamirat makul ücretlere halledilmektedir.

Klima Servisi Garanti Şartları

Firmamız, tamir etmiş olduğu Arçelik markasına ait olan klimalarda değişen parçalara garanti vermektedir. Bu parçaların yeniden arızalanması veya bozulması durumunda ücretsiz değişim yapılmaktadır. Bununla birlikte klimanın tamamen garanti altına alınması da mümkündür. Sonuç olarak Gaziosmanpaşa Arçelik klima servisi onarım hizmetlerini garanti ile verdiğimizi bildirmek istiyoruz. Profesyonel ekibimiz en doğru cihazlarla klimanızın tamirini yapmakta ve bakımını sağlamaktadır. Siz de 7 gün 24 saat hiç düşünmeden bizlere devrimsogutma.com adresinden ulaşıp İletişim Talep Formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra yetkili ekibimiz sizinle iletişim sağlayacak ve klimayı teslim almak için gün belirleyecektir. Sonrasında klimanız servis aracı ile alınmakta ve tamir edildikten sonra hiç vakit kaybetmeden evinize getirilip montajlanmaktadır. Kısacası bu süreçte bizlerden hizmet almak için vermiş olduğumuz iletişim bilgilerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kaynak: Zeytinburnu Vestel Klima Servisi – Zeytinburnu Klima ServisKlima Arıza – Klima Onarım

Bir yanıt yazın