Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi

68 / 100

Bayrampaşa kombi servisi olarak konusunda deneyimli teknik kadromuz ile sizlere dört mevsim boyunca sürekli olarak hizmet vermekteyiz.  Kombi sektöründe her türlü bilgi birikimi ve deneyimine sahip olan teknisyenlerimiz sizlerin tüm sorunlarınıza aynı gün içinde çözüm üretmektedirler. Kaliteli hizmet veren teknik servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kombi arıza konusunda uzun yıllardan beri sizlere kombi servis hizmeti vererek sektörde emin adımlarla ilerlemekteyiz. İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde kombiniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda konusunda uzman teknik servisimizi arayarak destek alabilirisiniz. Su basıncı ayarlama haricinde kendiniz kombi tamiri konusunda herhangi bir yöntem uygulamayın. Kombiler hem elektrikli aletler olduğu için hem de içinde basınçlı gaz olduğu için geri dönüşü olmayan sorunlara neden olabilir.

Bayrampaşa Kombi Servisi

Kombi onarım ve bakım hizmet veren teknik servisimiz, her marka ve modeldeki kombilerin arızalarında deneyimli ekibiyle arızayı çok kısa bir sürede çözer. Genellikle kombilerde görülen arızalar, hava alma, su akıtma, suyu ısıtmama gibi arızalardır. Bayrampaşa kombi servisi tarafından sizlere gönderilen uzman ekibimiz sorunu kısa sürede tespit ederek hemen çözüme ulaştırır. Gerektiğinde parça değişimi yapan teknik ekibimiz, parça değişimini orijinal yedek parça kullanarak yapar. Kullanılan yedek parçalar Devrim Soğutma Sistemleri teknik servisimizin 1 yıl garantisi altındadır. Bu süre zarfında kombinizde oluşabilecek arızalarda servisimiz ücretsiz onarım hizmeti sağlamaktadır. Teknik servisimiz güvenle arayabileceğiniz bir adres olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Kombilerin yoğun olarak çalışacağı kış aylarına girmeden önce bakım yaptırmanız gerekmektedir. Kombiye yapılan bakım sayesinde kombilerin performansı daha da artacak ve bu da sizin aylık faturalarınıza olumlu olarak yansıyacaktır. Servisimiz kombi bakım konusunda tecrübeli ve güvenilir hizmet vermektedir. Teknik servisimiz kombinizin bakımı sırasında genellikle kombinizin filtrelerini temizlemektedir. Bunun yanı sıra gaz valfi ve daha pek çok parçasının kontrolü ve temizliği yapılır. Kombinin temizliğinin ve bakımın yanı sıra peteklerinizin temizliği de yapılır. Petekleriniz makine ile ve kimyasal ilaç ile temizlenir. Kullanılan kimyasal ilaç sayesinde peteklerinizdeki kireçlenme ve tortu birikimi kolaylıkla temizlenir.

Servis İletişim

Bayrampaşa kombi servisi iletişim bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Servisimizi 7/24 telefonla arayarak bizden hizmet talep edebilirsiniz. Telefonla arıza ihbarında bulunduğunuz anda operatörlerimiz arıza kaydınızı alarak, en yakın saha personeline iletir. Saha personellerimiz yoğunluklarına göre en geç 24 saat içinde sizlere hizmet vermektedir. Servisimize ayrıca WhatsApp iletişim hattından da ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın