Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi

68 / 100

Başakşehir Kombi Servisi Özellikle büyükşehirlerde kırsal yörelere göre kombi kullanımı artmıştır. Genel olarak ısınma amaçlı kullanılsa da bunun yanı sıra sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullanılırlar. Başakşehir kombi servisi artan talepleri karşılamak için deneyimli teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin kombi arıza, bakım ve onarımı konusunda uzman çözümler sunmaktayız. Evlerimizin en önemli aletlerinden biri olan kombiler özellikle kış aylarında arıza yaptıkları zaman büyük sorun teşkil etmektedir. Kombi teknik servisimiz 7/24 sizlere hizmet vererek kombilerinizin her türlü arızasını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Kombi arızaları kullanıcı hatalarından olabileceği gibi kombinin kendisinden dolayı da olabilir. Her marka ve modeldeki kombinizin bakım ve onarımını, en hızlı bir şekilde gerçekleştiren teknik ekibimiz her marka ve modeldeki kombiler hakkında teknik donanıma sahiptir.

Servis Hizmet Kalitesi

Başakşehir kombi servisi diğer kombi servislerinden ayıran en önemli özelliği üstün hizmet kalitesi ve güler yüzlü hizmet anlayışıdır. Bu niteliklerimizle siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerle sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizi göstermekte ve emin adımlarla yolumuzda ilerlemeye devam etmekteyiz. Teknik servisimizde kombi onarım hizmeti, konusunda uzman ve gerekli eğitimleri almış sertifikalı teknisyen ve teknikerler tarafından verilmektedir. Servisimize ulaştığınız andan itibaren operatörlerimiz arıza kaydınızı oluştururlar. Daha sonra saha ekiplerine ileterek, teknik personelimizi adresinize yönlendirirler. Adresinize gelen teknik personelimiz ön kontroller yaparak önce arızanın tespitini yaparlar. Arıza tespitinden sonra sizi bilgilendirerek tamir işlemine sizin onayınızla başlarlar. Kombinizde parça değişimi gerekiyorsa, parça değişimi için yine sizden onay alırlar ve 1 yıl servisimizin garantisi altında parça değişimini yaparlar. Kombiniz için kullandığımız yedek parçalar tamamen orijinaldir.

Siz nasıl kullanırsanız kullanın kombilerinizin en az yılda bir kere bakımının yapılması gerekmektedir. Kombi bakım hizmeti servisimizde uzman teknisyenler tarafından verilmektedir. Kombinizin bakımı için adresinize gelen teknisyenlerimiz gerekli donanıma sahiptirler. Kombinizin bakımının yanı sıra komple petek temizliği de yapılmaktadır. Petek temizliği makine ile yapılmaktadır. Ayrıca peteklerin içinde oluşan kireç ve tortunun yok edilmesi için kimyasal ilaç kullanılarak petekleriniz temizlenir. Kombi ve petek temizliği yapıldıktan sonra kombinizin performansı artacak buna karşın faturalarınızda düşüş yaşanacaktır.

Başakşehir Kombi Servisi İletişim

İstanbul gibi büyük bir şehirde birçok ilçede hizmet veren servisimize ulaşmanız çok kolaydır. Başakşehir kombi servisi iletişim numaralarından servisimize ulaşabileceğiniz gibi, DevrimSogutma.com web sitemiz üzerinden de arıza kayıt formu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz bize her yerden kolaylıkla ulaşabilmeniz için WhatsApp iletişim hattı ve mail desteği de sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın