fatih endüstriyel çay kazan servisi

Endüstriyel Çay Kazanı

58 / 100

Çay, ülkemizde en fazla tüketilen içecek. Bununla birlikte çok fazla da çay ile ilgili ürün piyasada bulunuyor. Özellikle çayın faydaları saymakla bitmez. Çay özellikle pek çok çeşidi bulunan bir bitkidir ve ilk olarak Çin’den yayılmıştır. Antioksidan etkileri yapması, iltihapları önlemesi, bağışıklık sistemini artırması ve deri ile akciğer tümörlerinde ciddi azaltmalar yapması nedeniyle oldukça önemli bir içecektir. Ülkemizde yaygın olarak Rize’de üretilen çaylar, genel olarak ülkemizde kahvelerde, cafelerde, ofislerde ve pek çok alanda en fazla tüketilen içecektir. Böyle olmasından ötürü pek çok sektör de çay ile birlikte gelişmiştir. Özellikle çay bardakları, çay ekimi ve tarımı, bununla birlikte ofis ve endüstriyel alanlarda kullanılması için tasarlanan endüstriyel çay kazanı da bunlardan birisidir. Ülkemizde teknik servis olarak çay kazanları alanında uzman olan Devrim soğutma, çay kazanlarınızın en iyi şekilde bakımını ve onarımını üstleniyor.

Endüstriyel çay kazanı çalışma mantığı olarak oldukça fazla çayı en iyi şekilde muhafaza ederek bitene kadar çayın tazeliğini korumak üzerinedir. Bu şekilde endüstriyel çay kazanlarının çalışması genel olarak ofisler, kurumsal firmalar ve fuar vb. alanlarda oldukça mantıklıdır. Genel olarak elektrik enerjisiyle çalışmaları nedeniyle de oldukça çevreye zararsız bir yapıdadır. Genel olarak malzemeleri paslanmaz çeliktir. Bu şekilde de en iyi şekilde ısıyı muhafaza etme sağlanır. Sorunsuz ve güvenli bir yapısıyla da oldukça önemli bir üründür.

Bakım Nasıl Yapılıyor?

Devrim teknik servis olarak endüstriyel çay kazanlarınıza gereken bakımı uyguluyor ve tekrar çalışmalarını sağlıyoruz. Genel olarak kireçlenme gibi sorunların çözümünde özel işlemler uygulanmalıdır. Teknik ekibimiz endüstriyel çay kazanı için gerektiğinde yerinde müdahale etmekte veya daha büyük bardak sayısına sahip kazanları alarak teknik servisimizin bulunduğu yerde incelemektedir. Servisimiz tüm bakım ve onarım işlemleri için en iyi aletleri ve son teknoloji ürünlerini kullanıyor. Böylece daha uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkabiliyor. Genel anlamda başarılı bir kazan performansı için teknik servislerden yardım almak en mantıklısıdır.

Teknik servis olarak en doğru şekilde müşterilerin ihtiyaçlarını ve arzularını yerine getirmeye hazırız.

SERVİS FORMU

Bir yanıt yazın