zeytinburnu derindondurucu servisi

Derin Dondurucular

61 / 100

Derin Dondurucular Nedir?

Devrim soğutma sistemleri ve teknik servis, herhangi bir beyaz eşya teknik sorununuzda sizlerin yanında oluyor. 12 yıldır Bakırköy, Zeytinburnu ve Fatih’te hizmet veren firmamız, ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti noktasında herhangi bir taviz vermeden ilerlemektedir. Beyaz eşyaların tamirleri, bakımları ve kullanımlarını en iyi şekilde sağlamak amacıyla sizlere en hızlı çözümü sunuyoruz. Kurulduğu günden bu yana özellikle soğutma sistemleri ve kombi sistemleri üzerinde en iyi çözümleri sunan firmamız, uzman kadrosuyla dikkat çekiyor. Derin dondurucular soğutma sistemleri içerisinde en iyi şekilde kullanılan yöntemlerden birisidir. İçerisinde bulunan gaz türü ve iç hacim yüksekliği sayesinde dondurma kapasitesi ve gücü maksimuma çıkmaktadır. Derin dondurucuları en iyi şekilde kullanarak besinler uzun süre saklanabiliyor. Ayrıca elektrik kesintilerine karşı da oldukça duyarlıdır.

Derin dondurucular genel olarak hacim olarak değişmektedir. Bazı derin dondurucuların en iyi şekilde çalışması için elbette sürekli fişe bağlı olmalıdır. Çıkarıp takmak bazı sorunlara neden olabilmektedir. Bu tarz sorunları Devrim teknik servis en iyi şekilde çözebilmektedir. Sorunsal olarak bakıldığında pek çok beyaz eşya içerisinde en sorunsuz beyaz eşya derin donduruculardır. Genel olarak iki tip derin dondurucu bulunmaktadır:

  • Dikey dondurucular
  • Yatay dondurucular

Genel olarak bu dondurucuların ikiye ayrılmalarının temel sebebi, evde yer kaplama oranıdır. Yataylar genelde biraz daha geniş olurken daha fazla yer kaplar. Ancak dikey olanlar az yer kaplarken bir miktar daha az hacme sahiptir. Devrim soğutma olarak bu iki tip derin dondurucular için hizmet verebilmekteyiz. Derin dondurucuların çalışma mantığını bilen ve sorunlarını iyi tanıyan uzman ekiplerimizin çalışmalarını en iyi şekilde tamamlaması mümkündür. İstenilen zamanda teslimat yapılarak veya yerinde sorunların çözümü noktasında inisiyatif de alarak hizmet verebilmekteyiz.

Genel olarak teknik servis olmanın verdiği sorumlulukla hareket ederek, en iyi şekilde hizmetlerimizi sizler için sunuyoruz. Derin dondurucular konusunda en iyi eğitimli ve sağlam ekiplerimizi evinizin veya işyerinizin müsaitlik durumuna göre size gönderiyoruz. Sorunsuz ve yerinde işlemlerle en hızlı şekilde beyaz eşyanıza gereken önemi veriyor ve isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Bir yanıt yazın